|
|||||||
| Produkcija Hip-Hop/RnB Muzike Snimanje, produkcija, obrada i aranziranje Hip-Hop/RnB muzike i slicnih pravaca... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Member
Join Date: Jan 2009
Location: Belgrade
Posts: 127
|
@heatman: connect? to mi nije ni rep ni hip hop ni rnb to mi je house i zasto uopste oni pevaju?
ovo drugo necu ni da komentarisem... inache obe stvari sam chuo i pre i to vishe puta... ja nisam pominjao usa stil?! hteo sam da kazhem da mi se ne svidja... evo recimo ovo ostalo mi je sve kul osim hocus pocusa ![]() podseti me everlast: Last edited by geckonium; 29-01-2010 at 04:54 AM. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Banned
Join Date: Apr 2006
Location: anagastum
Posts: 1,446
|
New York?
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Banned
Join Date: Apr 2006
Location: anagastum
Posts: 1,446
|
Ulična priča?! Ja balkanske ulične tipove prije zamišljam uz zvuke Cece ili nešto tako...ili Ace Lukasa itd...
Što se tiče Američko - Evropskog hip hopa....DA! Francuska ima značajnu hip hop scenu..zašto? Zato što je i ona puna afro-francuza koji si prihvatili izraz svojih rođaka od preko bare! Slična stvar i sa Engleskom!Njemački hip hop?! Meni je uvijek bio paradoksalan, jer ne mogu da odolim da ih zamišljam u SS uniformama...ali dobro To je možda moj problem Izlazi Njemac na scenu i kaže "mic check, mic check , yo..SS in da house" ![]() Još jednom...ja ne kažem da ga nema , niti da ga ne može biti van USA...ali, pobogu, samo kažem da taj pokret nigjde ne može biti tako dubok i plodan kao tamo...jer to je tle na kome se rodio...Napraviću poređenje sa nekom biljkom...npr...Kanabis Mislim da je prikladano poređenje...u određenim područjima ona raste sama od sebe i ima je ko pleve...a u određenim mora da se sadi...porasće i tamo, ali je ipak zasađena...može ona da bude dobra, ali teško može da bude toliko rasprostranjena i kvalitetna kao tamo gdje je njeno prirodno stanište!
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Junior Member
Join Date: Jan 2010
Posts: 11
|
Naravno da ne moze biti kao u Americi, to je cak i bezveze komentarisat jer je to kristalno jasno
. Hip Hop kod nas postoji samo ako malo potrazis nadjes i postoji publika, sto znaci da postoje uslovi da se sve to razvije, cak smatram balkan i vrlo plodnim podrucijem za razvoj hip hopa ako propratis sta se sve odje desavalo tokom godina. Sto bi reko Edo Mater "stvoren ze rep". Uticaj medija je strasan kod nas, a mediji propagiraju gluposti. Nama je potrebna jedna kolektivna revolucija uma.
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Banned
Join Date: Apr 2006
Location: anagastum
Posts: 1,446
|
Quote:
Meni se čini da baš ovih godina udara u neke svoje limite što se tiče popularnosti! Nikad nije bio popularniji! Kada sam ja slušao tu muziku i ložio se na taj fazon - bilo je možda još 3 ili max 5 ljudi u gradu A, niko od njih sigurno nije imao kaseta koliko ja Koliko ih je pokušavalo da radi nešto....hm...samo ja... , kasetuŠta hoću da kažem!? Hoću da kažem da stvarno ne mogu da budem fasciniran našom "hip hop kulturom" koja kasni jedno 15-20 godina...Slično je bilo i sa rock'n'roll-om. Last edited by balthazaar; 29-01-2010 at 12:39 PM. |
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
banned
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,210
|
Hip hop je sranje
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Banned
Join Date: Apr 2006
Location: anagastum
Posts: 1,446
|
dobro je rekao LL Cool J...kad su ga pitali koliko sluša današnji hip hop i koliko je vatren po pitanju hip hopa uopšte...on je odgovorio nešto tipa..." Ne bih niko da se uvrijedi, nije da ja ne volim hip hop, ali mi više nije 14 godina"
![]() Razumijem ga skroz!
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Member
Join Date: Jan 2009
Location: Belgrade
Posts: 127
|
Quote:
![]() stvarno gotivim ova ludachka poredjenja... ...mi cemo onda da sadimo crnce za hiphop pelcer!
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Banned
Join Date: Apr 2006
Location: anagastum
Posts: 1,446
|
|
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Member
Join Date: Jan 2009
Location: Belgrade
Posts: 127
|
Quote:
|
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Buducnost muzike? | disco violence | Denis Mujad?ić a.k.a. Denyken | 4 | 18-04-2009 12:27 PM |
| Buducnost muzike | Danny Lou | Razno | 132 | 12-12-2008 10:02 PM |
| Buducnost Audio Tehnike... | slowstar | Slobodan Marković | 27 | 15-06-2007 04:54 PM |
| Tko od vas zaista ?ivi ZA muziku? | ANITA | Razno | 41 | 18-01-2007 12:11 AM |
| Buducnost 5.1 formata | OFF | Zoran Vračević - Vrač | 29 | 28-10-2006 12:20 AM |