Go Back   Rumski Forum > Studijska tehnika i instrumenti > Ostali muzički instrumenti i studijska oprema

Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-10-2009, 08:22 PM   #1
LACKY
Pro Member
 
LACKY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,068
Default Re: Napraviti SABIRNICU

Quote:
Originally Posted by Dexxy View Post
Koliko kosta Kovinićeva sabirnica? Kome da se obratim za info...?

Pozdrav.
Ima jedna na prodaju, ako te bas intersuje (ona sa slike).

Last edited by LACKY; 05-10-2009 at 08:24 PM.
LACKY is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009, 09:39 AM   #2
Dexxy
Pro Member
 
Dexxy's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Location: Novi Sad/Beograd
Posts: 1,583
Default Re: Napraviti SABIRNICU

Quote:
Originally Posted by idekius View Post
?ta je Dexxy? Fale fotke za poljubac.com???

http://www.neogen.rs/group-albums/5896

Samo, moja iskustva kazuju da ribe ba? ne?to i ne otkidaju na opremu i studio. Barem ova moja.. kad krenem da smaram sa pričama o tome, hoće da bije
Za fotke nemam pojma odakle ovde Ali i Mitrovic je tu pa mi lakase.

Quote:
Originally Posted by roginator View Post
nisi dresirao na vrijeme
Sto se moje tice nema problema imam punu podrsku cak je pocela i da me tera da kupujem sprave...Ajde kupi Duende kupi Md3..Ne mogu da postignem sa kupovinom

Quote:
Originally Posted by idekius View Post
Ma izgleda da je Dexxy skupio sve te ?to se lo?e na snimanje, mixanje,opremu...! Odvalio sam od smeha kada sam video ovo...
"Jaaaooo.. kako ti je velikiiii pppppreamp!!!"
A preamp mi i nije bas neki, cak sta vise
__________________

Dexxy is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009, 09:40 AM   #3
Dexxy
Pro Member
 
Dexxy's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Location: Novi Sad/Beograd
Posts: 1,583
Default Re: Napraviti SABIRNICU

Quote:
Originally Posted by LACKY View Post
Ima jedna na prodaju, ako te bas intersuje (ona sa slike).

Da interesuje me...Posalji mi telefon pa da se cujemo....

POzz
__________________

Dexxy is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2010, 03:15 PM   #4
quake2
Banned
 
Join Date: Sep 2010
Location: RevolverStudioNoviSad
Posts: 1,061
Default Re: Napraviti SABIRNICU

Da ozivim malo ovaj thread.Sto se sabirnice tice bio sam se onomad posteno naostrio da je napravim ali mi je po super povoljnoj ceni u pricu uletela jedna D&R mixeta sa 20 kanala pa sam odustao od pravljenja i kupio nju.Koristio sam je do skoro kao sabirnicu i onda se vratio na ITB.Pisacu jos zasto,cim uhvatim malo vremena.Evo slikice mixete.
Attached Images
 
quake2 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2010, 10:35 PM   #5
sms_boy
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 21
Default Re: Napraviti SABIRNICU

SPL MixDream XP vs TL AUDIO EBONY A4 - cijene za obe sprave su iste dali neko mo?e dati savjet ?ta uzeti ?
sms_boy is offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kako sa monotimbralnim Synth-om napraviti aranzman? Comodo Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika 10 24-04-2009 04:50 AM
Kako Napraviti Rack Ormar roginator Dizajn i konstrukcija studija 16 09-06-2007 01:16 PM
KEYSWITCH (kako napraviti instrument sa vise artikulacija) ANITA Tutorijali 2 31-03-2004 11:47 PM


All times are GMT +1. The time now is 12:15 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors