|
|||||||
| DSP forum DSP hardware & software, plug-in & host teme, ProTools, Creamware, UAD-1, TC Powercore.... diskusije, pitanja i razvoj |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#17 |
|
ton magistar
Join Date: Jun 2003
Location: korcula
Posts: 3,133
|
oggy, dobro dosa na forum. 8)
ja san zamoljen da komentiran tvoj post i to sa napravi. mislin da se nemas zasto ljutit. dapace, u zadnjem postu (iznad tvoga) san napisa da bi i ja 'tipu na yu midi, obziron na njegove zahtjeve, priporuci nesto drugo a ne cw.' svejedno, se ne slazen sa vecinon onega sto si tamo napisa i sto se mene tice nemoj to shvatit osobno.
__________________
e, sta covek mora da trpi zbog bandita |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| r'n'b pjesma trazi vas komentar | Xproducer | Promocija radova | 12 | 08-12-2007 02:58 PM |
| The Speakerz - dve pesme (komentar pozeljan) | HeatMan | Promocija radova | 18 | 20-06-2007 02:06 AM |
| Naajljep?i komentar za va?a djela? | ANITA | Razno | 28 | 23-12-2006 02:16 AM |