|
|||||||
| Gitarska Produkcija Snimanje, procesiranje, miksanje gitara - potrazite pomoc ovde |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Pro Member
Join Date: Jun 2003
Location: Beograd
Posts: 1,176
|
Ok... jes da ja sviram violoncelo pa mi nije totalno nemoguce da zamislim pritiskanje takvih zica, ali ... kako bre?
0.13!!!
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Member
Join Date: Nov 2006
Posts: 71
|
Trzalice Jazz 3 male i crne i crvene sta nadjem
A zice uglavnom 10 earnie ball a ako nema to onda neki fulsh tipa drndario neko najsocish djubre...
__________________
Koristim i dalje trackere za snimanje... |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2005
Location: Smorville
Posts: 929
|
Quote:
?Ako mogu oni likovi iz Apocalyptice mozes i ti
__________________
-"A sta pisalo na vrata?" -"Odavde niko ne izlazi nejeban!"
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Pro Member
Join Date: Jun 2003
Location: Beograd
Posts: 1,176
|
Probao i zvuci ko ... ona stvar
![]() Ne treba se zezati sa prirodnim savrsenstvom zvuka kakvo ima cello. Ok, malo reverba
__________________
http://soundcloud.com/drasko-popovic http://www.youtube.com/user/madmuzzy84?feature=mhee Last edited by MUzzY; 05-08-2008 at 03:55 PM. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2005
Location: Smorville
Posts: 929
|
Danas sam posle dugo godina koriscenja Dean Markley Blue Steel stavio na gitaru njihove zice "NickelSteel Electric"9-42 i posle nekoliko sati "razradjivanja" skinuo sam ih jer su obicno djubre!Mutne su i u odnosu na BlueSteel imaju manje sustaina.Eto,ja sam se sada zahebao zato nemojte i vi.
__________________
-"A sta pisalo na vrata?" -"Odavde niko ne izlazi nejeban!"
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
dadario zice.. jer nemam zivaca da trazim ostale.. 12tice za akustaru a 10ke za strat-a, al sad sam uzeo 13tice za strata i bash me interesuje kako ce to da zvuchi hahaha
btw, posle dosta godina kupio sam nove trzalice.. i mogu vam reci da sam odushevljem satrianievim medium trzkama, u kombinaciji sa mojom akustarom.. pozdrav |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Moderator
Join Date: Nov 2004
Posts: 4,115
|
Verovatno nikako, posto ces ih uzasno tesko svirati, a takodje moras da podesis vrat i sve sto uz to ide za takvu debljinu zica da bi sve bilo regularno (pod uslovom da vrat moze da ih drzi bez posledica...)
__________________
"Ne znam sta se desava, imam strah od pletenja..."http://www.sunflower-fest.com/ |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
mislish da ce biti problema?
poz |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| koje semplove/vsti akusticnog bubnja koristite? | allegrosteva | Audio Software | 7 | 07-12-2007 03:31 PM |
| Koje plug-in-ove koristite ? | sRce | Audio Produkcija - Tehnike | 11 | 29-08-2007 05:14 PM |
| Zice za tamburu... | idekius | Dragan Ivanović | 13 | 30-10-2006 03:29 PM |
| Koje pluginove najcesce koristite? | FrankoPanko | Audio Produkcija - Tehnike | 10 | 02-12-2005 02:34 PM |