|
|||||||
| Produkcija Elektronske Muzike Sve sto vas interesuje u vezi produkcije elektronske muzike, modernih zanrova i pravaca: |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
MCI Master
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,509
|
BABICU aka CLUSTERCHORD.....ko ti je ovaj
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Vibrator
Join Date: Aug 2004
Location: Novi Sad
Posts: 6,483
|
thx
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Member
Join Date: Nov 2005
Location: Vara?din
Posts: 251
|
thnx super je ... svida mi se kak razmislja rob...
__________________
www.sashafishter.com |
|
|
|
|
|
#4 |
|
MCI Master
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,509
|
sve je super odlican video samo mi je on malo
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Pro Member
Join Date: Aug 2006
Location: Skopje
Posts: 4,664
|
jos jedan covek cije je poreklo sa nasih prostora tj ex yu prostora
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Moderator
Join Date: Mar 2005
Location: Novi Sad
Posts: 1,689
|
mIslim da je poljak
__________________
http://audiojungle.net/user/daddy_z/portfolio http://soundcloud.com/noisedestruction http://www.discogs.com/artist/Noise+Destruction "POZDRAVITE MAMU VAĆ U" |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Member
Join Date: Oct 2007
Posts: 82
|
Dobro, koliko vam je godina? Kakvi su to komentari? Mislim da se razumije da nisam fan od tog covjeka (da budem iskren prvi puta cujem za njega) da ne bi ispalo da ga branim, ali kakvi su to komentari tipa "sve mi je super, ali on mi je malo ??!??"...ili lici na xyxxyzetarecituli
Sta mora izgledati kao Brad Pitt? WTF ? Koga briga kak covjek izgleda i kakav dojam ostavlja njegovo fizicko tijelo i govor... Vazno je ono sto covjek napravi i postigne. A on bogami je nesto i napravio za razliku od ljudi koji su sposobni gubit svoju energiju na raspravu o tome kak netko izgleda i jel mu malo ili nije mu malo zgodan....
Last edited by anap25; 20-06-2008 at 05:29 PM. |
|
|
|
|
|
#8 |
|
mod?rateur analogue
Join Date: Jun 2004
Location: outer space
Posts: 1,471
|
ma izbacili smo ga iz obiteljskog zbora, nije imo sluha kad zapjevsmao na svadbama, stalno je falšo.. pa smo ga se odrekli preko novina.. emigriro covjek u nemackuuu uu |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2005
Location: Novi Sad
Posts: 2,114
|
Pa da, ko ne uspe sa svadbama odma se baca na mnml
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Robert Miles Studio | sRce | Razno | 15 | 20-02-2009 02:12 PM |
| Robert Babicz about mastering audio | babilon33 | Tutorijali | 2 | 15-06-2008 11:43 AM |
| Tko je Robert L? | Dragan Jovanovic | Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika | 13 | 01-07-2007 10:32 AM |