|
|||||||
| Dizajn i konstrukcija studija Diskusije i pomoc oko svih aspekata dizajna i konstrukcije kucnog/pro studija, gluve ili kontrolne sobe, tretman zidova i materijala... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
Hehe, kad vidim sliku zakleo bi se da je najlon..
![]() Naravno da pomaze! Svakim postom u threadu me naucite necem novom i vrlo sam zahvalan zbog toga!!!
__________________
aje |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
Imam viziju koliko bih panela kakvih dimenzija i to... Cim mognem cu da probam izraditi prvo manje panele, pa shodno tome kako se budu odvijale stvari cu da vidim sto mi je raditi dalje.
__________________
aje |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Moderator
Join Date: May 2006
Location: Drugdje
Posts: 2,426
|
Dobro, javi se kad bude ?to novo i poka?i kakve slike kad krene?.
__________________
We are Dyslexia of Borg. Fusistance is retile. Your ass will be laminated. Nenad Patkovic https://www.facebook.com/NedPat34 https://www.facebook.com/aeracoustics www.aer-acoustics.com http://www.distopiksound.com/ https://mixanalog.com |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
Deal.
__________________
aje |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
S obzirom da sam konacno napravio ramove za superchunksove, panele, skyline diffusor i sl... (saljem slike brzo)
Interesuje me da li neko od vas ima tacne oznake za knauf srbija proizvode tezine 100kg/m3 ili 120kg/m3? Moze i za one jos lakse, evetualno 70-80 kg/m3 za coskove, jer im na sajtu ne pise nista o tome i mijenjali su imena proizvodima cini mi se. Hvala!
__________________
aje |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Moderator
Join Date: May 2006
Location: Drugdje
Posts: 2,426
|
Pozovi ih pa če? dobiti info iz prve ruke.
... nadam se da znaju na pamet ?to tačno proizvode... mo?da če? se iznenaditi... ali nadam se da znaju.
__________________
We are Dyslexia of Borg. Fusistance is retile. Your ass will be laminated. Nenad Patkovic https://www.facebook.com/NedPat34 https://www.facebook.com/aeracoustics www.aer-acoustics.com http://www.distopiksound.com/ https://mixanalog.com |
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
Quote:
Pa kontaktirao sam ih na mail.. To nisam pomenuo, sorry.. I na nijedno od mojih pitanja nisu konkretno odgovorili, vec mi dali link za site?? Sajt sam naravno predhodno check-irao i tamo nema uvida o zapremini proizvoda. Mozda ti znas za slovenacki tervol oznake, mozda neko od stovarista radi deal sa njima kod mene u cg, mada cisto sumnjam... Ranije kad sam gledao svi su nudili knauf-srbija..Pozdrav
__________________
aje |
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|