|
|||||||
| Promocija radova Marketing u muzici...... pricajte o tome koji je najbolji nacin da promovisete svoj rad? Na ovo mesto saljite vase radove, komentare..... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Senior Member
Join Date: Dec 2005
Posts: 392
|
?aljem radove svojeg kolege iz Koprivnice, kantautora Milivoja ?tefanca.
Radi se o instrumentalnim skladbama s njegovog novog albuma 3 x 3. Ime albuma govori sve, jedna tema i tri odlične verzije... Klasična verzija http://www.box.net/shared/5f2y1i69er Jazz verzija http://www.box.net/shared/3qy3iij9tk Simfonijska verzija http://www.box.net/shared/lo08qn5a5q |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Junior Member
Join Date: Apr 2009
Posts: 13
|
ma nista od ovoga
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Junior Member
Join Date: Sep 2009
Location: Mostar, BiH
Posts: 11
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
Pa momci,, vidi se da nemate iskustva u radu sa muzikom za TV...tu je glavni element - cekanje! Treba preslusati gomile muzike (i ostati objektivan).
pa kad prodje prvi krug, onda ide drugi krug...za koji se ceka jos malo vise. Pa i kad je nesto "rezervisano" (posto nije glavna muzika) uvek moze da se desi da se u zadnjem momentu zameni sa necim drugim !! Pa i ako se pojavi neko parce muzike u pozadini tv epizode (pricamo o max 20-40 sekundi, uglavnom), nemojte ocekivati Oscare za muziku i milionske cifre na racunu! Cela ideja je da se ovako "na mala vrata" dobije neki credit da je "taj i taj" imao muziku u "toj i toj" seriji u belome svetu. Pa kad tako naslazes 4 - 5 credits, pa onda nesto kod nas...ONDA tek pocinje pravi posao i MALO BOLJE PARE od svega toga. To je kao kad muva leti iznad okeana i trazi neki list koji pluta po vodi da malo sleti...dok se ne pojavi veliki brod !! strpljenja samo..... PS ---I NEMOJTE SVI DA MISLITE DA JE VASA MUZIKA NAJBOLJA !!!!
__________________
Ja sam svestran - sve mi je strano ! Sinewave Surfers Messy Boys SE16 Zoran http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=57cd77e7d1 http://soundcloud.com/dabear Last edited by DaBear; 15-10-2009 at 08:55 AM. |
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Member
Join Date: May 2008
Location: Beograd
Posts: 226
|
Quote:
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Vibrator
Join Date: Aug 2004
Location: Novi Sad
Posts: 6,483
|
dabear, verovatno prvi put se slazem sa tobom 100%
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Junior Member
Join Date: Sep 2009
Location: Mostar, BiH
Posts: 11
|
U pravu si DaBear! Ja sam stavio taj +1 samo iz razloga što se Anita ne javlja s nekom obavijesti tipa da je krenula preslušavati, da je istekao rok za prijavu ili tako nešto. Al definitivno si u pravu
Mario Krišto Last edited by Mariokbee; 15-10-2009 at 06:07 PM. |
|
|
|
|
|
#8 | |
|
VIP Member
Join Date: Nov 2003
Location: Zagreb
Posts: 2,738
|
Quote:
Bilo bi stvarno prelijepo da je bolji midi mockup, sto se tiče simfonijske. (ne za ovaj projekt, nego općenito, vrijedilo bi to srediti). |
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Senior Member
Join Date: Dec 2005
Posts: 392
|
Fala na slu?anju, budem prenio kolegi sugestije.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
VIP Member
Join Date: Nov 2003
Location: Zagreb
Posts: 2,738
|
Evo i linka na facebooku u vezi serija.... cast&crew i sve to...
http://www.facebook.com/home.php?ref...1064477?ref=mf Ako netko ima izvrsnu glazbu, neka ?alje linkove i dalje.
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Moj princip stvaranja glazbe | ANITA | Razno | 7 | 26-03-2004 03:33 PM |