|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Pro Member
Join Date: Aug 2006
Location: Skopje
Posts: 4,664
|
bolje comedy act
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Ivan Lekic
Join Date: Mar 2004
Location: Kraljevo
Posts: 3,245
|
Cestitke Konu i ekipi ! Hitcina ko vrata ..
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Member
Join Date: May 2008
Location: Beograd
Posts: 226
|
Ajd-mo kladionicu - ohne pare
Kon u prvih 10 na evroviziji |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Stara Rumski Elita 2003.
Join Date: May 2003
Location: SO
Posts: 2,365
|
Ajde tebra, da vidimo ko je kolko mudo! Cipela moze da bude interesantna tamo, samo zbog naziva jer je to rekvizit kojim je nedavno gadjan predsednik Bush.....Ja moje stavove ne iznosim prema tome koliko nekog poznajem ili prema stepenu korisnosti, vec iskljucivo iskreno, kako to osecam. Kona ne poznajem, slusao sam ga par puta na tv-u i mogu reci da je sarmantan i inteligentan lik, svakako muzicki nadaren, od koga bi ja mnogo toga naucio, ali pesma Cipela je truba. Ognjen Amidzic, ovde ispljuvan, je imao mnogo interesantniju pesmu od Konove! Necu da ulazim u to da li je trebala da pobedi, ali cela ta Oskarova prica nije nista losija od onih zombija, iskidanih metalaca sto su pretprosle godine, valjda, pobedili na eurosongu! Moj favorit je bila pesma Blagoslov za kraj, za koju i dalje mislim da je najjaca pesma i koja bi da je pobedila, svakako bila prearanzirana i dobro ispeglana za Rusiju.
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| SSL @ Taktons 2009 | lunaroid | Razno | 18 | 26-11-2009 02:40 PM |
| Kalson - Like You EP [E75 Records 004] (2009) | kalson | Promocija radova | 4 | 30-08-2009 01:28 AM |
| ...za 2009. | zoolander | Promocija radova | 22 | 30-05-2009 09:18 PM |
| Grammy 2009 | idekius | Razno | 24 | 04-03-2009 09:56 PM |
| Outrun 2009 ! | alavuk | Pricaonica | 0 | 18-12-2008 10:33 PM |