|
|||||||
| Kutak za glazbenike. kompozitore, tekstopisce, aran?ere... Oaza za "stvaratelje" pjesama... pričajmo o izvorima inspiracije, razradi ideja, strukturiranju pjesama, instrumentaciji, tehnikama aran?iranja, pisanja tekstova.... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Banned
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
|
Quote:
Kompozicije su moje 2kom po 3 minute odradjene u 6/8 sa kompletnim duvackim orkestrom plus a.gitare,harmonike ziv bubanj,bas kompletno su zivi sviraci nikakvi semplovi nisu korisceni. Nisam znao da su film prekrstil,ok mozda sad i lepse zvuci. Sto se tice tantijema svesno smo se svega odrekli,znam da nije dobro al smo uspostavili saradnju i cekamo nove projekte gde ce mo uredno biti potpisani.I sad na ovom ugovoru pise ko je i sta radio ali to je za nasu dusu. |
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
Quote:
Ja u principu ne radim nista na buy-out, ukoliko nije neka velika lova. U 99% slucajeva, kompanija se ne javi drugi put. Klasicna prica: "nemamo sad mnogo para, ali za sledeci projekat cemo platiti koliko trazite!!"...i nikad se ne jave! |
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
VIP Member
Join Date: Nov 2003
Location: Zagreb
Posts: 2,738
|
Last edited by ANITA; 31-12-2007 at 06:41 PM. Reason: ne znam staviti video direkt tu :( ako mi netko hoce pokazati, bit cu zahvalna! |
|
|
|
|
|
#4 | |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
Quote:
Ali, opet...mali je film, lupam! vazno je da se radi nesto... |
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Banned
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
|
Quote:
|
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| A sta mislite... | kVu | Audio Software | 16 | 31-01-2009 02:09 PM |
| Sta mislite o ovakvom planu? | Braca | Dizajn i konstrukcija studija | 31 | 14-10-2008 12:23 AM |
| Sta mislite | Steka | Promocija radova | 6 | 14-07-2005 05:48 PM |
| Sta mislite......... | Steka | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 5 | 08-04-2005 12:52 PM |