|
|||||||
| Audio Software VST, DX, AU.... plug-in instrumenti i efekti, modularni sintovi i dizajn modularne sinteze, semplovanje, semplovi i sample libraries diskusije, koje sekvencere, editore, plug-inse koristite. Da li je bolji Sonar ili Cubase? Sound Forge ili WaveLab?.. |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Pro Member
Join Date: Jun 2006
Location: Novi Sad
Posts: 3,365
|
Quote:
Jos nisam video da je neko postovao demo i rekao: ovo je najbolje na svetu, nema nista dalje od ovoga i bla bla bla. Tako da komparacija sa naturanjem misljenja o neprikosnovenosti Logica je totalno pogresna(mada i sam koristim i Logic i Cubase-imam i Mac i PC). Sto se tice price o soft sintijima i hard analognim-pokusaj shvatiti da ljudi VOLE ANALOGIJU, vole da otvaraju i sredjuju sintove, da od starog "sranja" naprave potpuno funkcionalnu spravu(barem neki, mada vecina koji pisu o tome u sekciji o klavijaturama imaju iste i nisu "paljevine"). Znaci, nije poenta sta moze da zameni ovo drugo i bla bla bla. Soft i hard se razlikuju i jedan drugi NE ISKLJUCUJU, svaki ima svoj karakter i to je super(nema harda kao sto je NI Reaktor niti softa koji ti moze dati zvuk Jupitera). Pa i sam imas SH 101 i imao si skoro sve sprave o kojima se ovde prica(na sintove mislim) i vrlo dobro znas o cemu je rec. Nema potrebe za odbacivanjem opcija tipa soft je super hard je prevazidjen i obrnuto. A ja odo na more i pozdrav svima
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
Pa jesam stavio
? To znaci da sve uzimam sa dozom zezanja...da?Blago tebi ides na more....ja nisam bio vec godinama! Nema se... |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Pro Member
Join Date: Aug 2006
Location: Skopje
Posts: 4,664
|
aj otvoricemo thread da doniramo kintu , znaci akcija da bear na more ... ziro racun postuj pa da uplacujemo simbolicne sume ... vidi sa kajli da donira takodje nesto :]
on topic , tek pocinje trka sa sekvencerima ;p |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
A kad ce vise nuendo 4?
__________________
aje |
|
|
|
|
|
#5 |
|
banned
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,210
|
Mislim da ce pre izaci 64bit verzija Cubase-a nego Nuendo 4, ali opet, ko zna!
Evo direktnijih informacija o samom programu sa sajta CM magazina: http://www.computermusic.co.uk/page/...o_8_first_look
__________________
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Pro Member
Join Date: Jun 2006
Location: Novi Sad
Posts: 3,365
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Banned
Join Date: Aug 2007
Posts: 992
|
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2005
Location: Novi Sad
Posts: 1,975
|
Quote:
__________________
Be more PRO less TOOL... |
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2005
Location: Novi Sad
Posts: 1,975
|
Inace, moram da primetim da je Media Browser maznut od Steinberga
__________________
Be more PRO less TOOL... |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Moderator
Join Date: Nov 2004
Posts: 4,115
|
Prica o "cvrstom" groove- u, a zatim o shaffle - u je prilicno kontradiktorna, jer shuffle bas i sluzi da "razbije" cvrstinu kvantizovanog midija.
Istina je da kod Nuenda shuffle iliti plug "quantizer" ne moze da se najlepse primeni na komplet traku bubnja, ali ako se trake razdvoje, pa na Hi hat, ride, tomove i cinele stavis vise, na dobos manje, a na nogu najmanje i jos ako pri tom odredis pravu minimalnu ritmicku vrednost , onda vec radi... Ali ajde to na stranu, posto se moze podvoditi i pod ukus... Nego, vrlo bitno pitanje: Da li Logic trazi "Mac" ili "Mac OS", posto je moguce emulirati Mac OS na PC-u?
__________________
"Ne znam sta se desava, imam strah od pletenja..."http://www.sunflower-fest.com/ |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Paul van Dyk - Logic/Euphonix studio video | DaBear | Produkcija Elektronske Muzike | 2 | 15-08-2009 02:29 AM |
| Apple Logic Studio | dejankuki | Audio Software | 0 | 23-07-2009 09:09 PM |
| Logic Studio | dund0 | Audio Software | 15 | 12-08-2008 11:19 AM |