|
|||||||
| Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika Analogni i digitalni sintovi, ritam ma?ine, MPC sekvenceri, sempleri i ostali elektronski proizvođači zvuka. |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Pro Member
Join Date: May 2006
Posts: 760
|
Da. To se podrazumjeva. Ali sama melodija bez ritma, zvuka, teksture i prije svega dobre produkcije - danas u klupskoj elektronskoj glazbi ne znači AMA BAŠ NIŠTA. U narodnjacima možda da, ali u elektronici: NE. Da je tome tako kako sam napisao, dovoljno je uzet nešto od Joey Beltrama i poslušat. Mislim, lika obožavaju sa obe strane Atlantika ko da je bog. A ja baš ne čujem neke fascinantne melodije kod njega. A Norman Cook i "melodije"? A acid techno? TB-303 stari moj, Random Pattern + TR-909 i deri!!! Nemaš tu šta razmišljat... samo DERI !!!! Quote:
Gledaj. Neki ljudi su plaćeni i po par tisuća dolara po satu, samo zato da naprave tri zvuka ili umiksaju 9 kanala. Prema tome, tvrdnja da je samo bitna melodija definitivno ne prolazi u elektronskoj glazbi. Danas je to malo više od same melodije... Izvini ako sam djelovao prepotentno. To mi nije bila namjera. Budem stavljao više smileja da se vidi kada je šaljivi kontekts i sl.
Last edited by Dragan Jovanovic; 22-08-2007 at 08:23 PM. |
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Pro Member
Join Date: Aug 2006
Location: Skopje
Posts: 4,664
|
Quote:
zaboravio si bibliju jeff mills waveform 1&3 npr. 1992/1993 a zvuci kao da je sad izaslo , produkcijski je shit u odnosu na danasnju produkciju a la benny benassi ,a kida ko blesavo tj kao da je sad izaslo u prodaju |
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Pro Member
Join Date: May 2006
Posts: 760
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Pro Member
Join Date: Apr 2006
Location: Ice Rock
Posts: 904
|
__________________
Turbo folk nije muzika, turbo folk je kakofonija svih mirisa i ukusa vezanih u jednu zvucnu promaju koja ima zadatak da zadovolji najsire ukuse i najnize strasti. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Senior Member
Join Date: Mar 2007
Location: Beograd
Posts: 445
|
pazi ovo je**te - sto bi rekli englezi: YOU HAVE TO SEE THIS!!
http://www.youtube.com/watch?v=jij-E0O3Fbs |
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Pro Member
Join Date: Jun 2006
Location: Novi Sad
Posts: 3,365
|
Quote:
|
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Pro Tools X 2?!Evo ovako... | kravadinka | Audio Software | 18 | 30-08-2007 05:28 PM |
| jel moze ovako? | filip | Dizajn i konstrukcija studija | 26 | 04-02-2007 01:57 AM |
| ovako se svira!!! | balthazaar | Razno | 3 | 21-10-2006 10:32 AM |