|
|||||||
| Obavestenja Informacije, pravila ponasanja i novosti vezane za sajt www.rumski.com |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Junior Member
Join Date: Apr 2006
Posts: 8
|
Pa zaintrigirao me je tekst, jer tvrdi da iz iste konfiguracije moze da izvuce mnogo vecu brzinu, pa sam procitao da vidim o cemu se tu radi... I saznao sam sta? Nista posebno a to me je malo razocaralo.
Nista posebno nisam hteo da kazem. I meni ne treba vise od sat da odlucim koja je moja naredna konfiguracija... kakvih par dana covece??? Jedostavno odem na Alienware i pogledam koji chipset i procesor nude u top konfiguracijama i to je to. Pogledam sta se nudi kod nas od Asusa i po kojoj ceni, dam to svom dobavljacu da mi nabavi po najboljoj ceni i gotovo. Da ne pricam koje kuciste je stavljeno. Malo mi je bez veze praviti bilo koju ozbiljnu masinu u necemu sto nije Chieftec ili eventualno Cooler Master neki bolji. Na kraju, ako me bas vucete za jezik, ovako, od oka, masina koju zovu ruDAW PRO i traze za nju 1100? kod mog dilear bi kostala max 800?. Dakle, 300 eura zarade po masini ![]() Pa toliku proviziju cak ni Zika i Mika ne uzimaju, da se ne lazemo! Ma ni Comtrade se toliko ne ugradjuje!!! Pa za te pare je moguce uzeti jos jedan mali komp za kucu!!! Eto, kad me bas vucete za jezik.... |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderator
Join Date: Nov 2004
Posts: 4,115
|
![]() Ne zivis od muzike, jel' da? ![]() Ne znam kako mozes da sudis o necemu sto nisi probao, niti mi je jasno kako to isto sto nisi probao moze da te razocara i pre nego sto vidis o cemu se radi? ![]() Da se ovo ne bi pretvorilo u beskonacnu diskusiju, evo ja imam jedan obostrano koristan predlog. Sklopi ti tu konfiguraciju za 800 evra, napravimo jedan uporedan test u studiju i vrlo brzo cemo razresiti ovu veliku misteriju. Ako je tvoja masina bolja i ako pismeno pristanes da ces u naredne 3 godine istog dana biti u stanju da mi otklonis bilo kakvu nepravilnost u radu koja nastane (bez obzira sto nismo u istom gradu), o tvome trosku naravno, ja cu tog momenta kupiti masinu od tebe i to ne za 800, vec za 850 evra. Pretpostavljam da je po tvojim merilima 50 evra OK ugradnja za konfiguraciju? Eto... Odoh da spavam malo... Laku noc
__________________
"Ne znam sta se desava, imam strah od pletenja..."http://www.sunflower-fest.com/ |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| ruDAW - novosti | diviner | Obavestenja | 0 | 23-05-2009 10:18 PM |
| ruDAW novosti | diviner | Obavestenja | 1 | 20-07-2008 03:44 PM |
| Promocija | Jadran | Promocija radova | 12 | 21-10-2003 04:02 PM |