|
|||||||
| Audio Produkcija - Tehnike Audio in?enjering, usnimavanje, tehnike mixa. Mesto za razmenu iskustva vezanih za DAW produkciju. Imate pitanje? Potreban vam je stručan odgovor? Podelite sa nama tajne produkcije i recording/editing tehnike |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Pro Member
Join Date: Sep 2005
Location: Belgrade, Serbia
Posts: 1,169
|
Ako mislis na Habic/Petrovic, slazem se a takodje i za Negovanovica, ali ovi ostali...Bogami NE!!!! a ko je taj Vuckovic? jel Deki?
Ima jedan, sada mnogo moderan, (nije vazno ime) koji je TOTALNI FOLIRANT!!! (naravno, moje misljenje) I to je nauka, i to je NASLUSANOST, i to je ISKUSTVO koje se ne moze nauciti za par godina. TVRDIM, skoro da ne postoji dobar producent/snimatelj mnogo mladji od 40!!! (sebe ne ubrajam u producente, jos manje u snimatelje, tako da vas molim da mene licno povodom toga ne pljujete)
__________________
We are not alone in the Universe... |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Member
Join Date: May 2005
Location: Smederevo
Posts: 237
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Member
Join Date: Dec 2006
Posts: 88
|
Znam da je ovo pitanje ukusa, ali ko je radio na davnom OK bend albumu?
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Pro Member
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,353
|
...... e , ako ovo nije najgluplji thread na forumu .... onda ne znam sta je
Pozdrav |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Pro Member
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,353
|
.... a , da ..... koja je najlepsa manekenka ????
..... ko je najbolji glumac ???? .... i jos bolje ..... koji je najbolji , preamp , eq i sl ???? Pozdrav |
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2005
Location: Uzicka Republika
Posts: 6,171
|
Quote:
A Hrvati vec nekoliko godina dodeljuju godisnje nagrade nekom albumu za muzicku produkciju
__________________
.....Snimam sve (u)zivo .....
Last edited by OFF; 13-06-2007 at 12:34 AM. |
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Pro Member
Join Date: Sep 2005
Location: Belgrade, Serbia
Posts: 1,169
|
Ljudi, mnogo je tesko tu biti objektivan, sto kaze Vuk Draskovic: Don't mix frogs and grandmothers, ima tu kategorija i podkategorija...Kako da poredis neku dance produkciju sa albumom na kome su zivi instrumenti, kako RnB sa slagerskim baladama, ili dance sa "krajiskim" pesmama, gde su zajednicki imenitelji potrebni za bilo kakvu komparaciju?
Tesko je to tako olako, pogotovo sto je kod nas odavno obicaj kada dodje sa "zapada" nesto novo, kao neki novi stil ili nacin u muzici, onda se obavezno pljuje po svemu ostalom, nasa osnovna karakteristika je uzdizanje i propaganda laznih vrednosti, amaterizma i sveopsteg neznanja, tako da je objektivnost, narocito u ovoj temi skoro nemoguca...zar ne? Ako gresim, izvinjavam se, ali ocenite koja je produkcija bolja, Shako Polumenta ili Rambo Amadeus, ili mozda Bistrik i Cubanismo?
__________________
We are not alone in the Universe... |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Banned
Join Date: Jan 2007
Location: Vasiona
Posts: 482
|
.....
Last edited by paki; 18-09-2007 at 10:51 AM. |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2005
Location: Balkan
Posts: 1,544
|
![]() ![]() ![]() ![]() ha,ha ova je prejaka!!! svakako je da ne moze. Deane reci sto te zanima ili pitaj na pm nekog za koga smatras da bi mogao biti debelo relevantan za vrstu muzike koju hoces da ti se miksa. a sa max-om se slazem totalno. meni je najbolji omot od cd-a...
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|