Go Back   Rumski Forum > Audio produkcija > Gitarska Produkcija

Gitarska Produkcija Snimanje, procesiranje, miksanje gitara - potrazite pomoc ovde

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-10-2006, 03:19 AM   #1
Dushan_S
Pro Member
 
Dushan_S's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,724
Default Re: Niko ne pominje pod-ove?

Jok, nisam, niko koga znam ga nije pazario, a ja imam stari pod i nisam siguran da imam bas toliko razloga da kupujem novi. Ali cuo sam bas jako mnogo audio clip-ova snimljenih sa modelima iz toga pack-a i to je bas bas ok, mislim, radi posao, tako da znam sta je moguce dobiti. U poredjenju sa ovim modelima koji su vec tu, jeste bolje za duboko oranje.
__________________
"Ni pro?li put nisam verovao u reinkarnaciju"
www.triggerband.net
www.facebook.com/bandtrigger
Dushan_S is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 11:06 AM   #2
stigma
Member
 
stigma's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Dalmacija
Posts: 298
Default Re: Niko ne pominje pod-ove?

Quote:
Originally Posted by Dushan_S
U poredjenju sa ovim modelima koji su vec tu, jeste bolje za duboko oranje.
Ovo mi se svidja
__________________

Nije siromasan onaj koji ima nego onaj koji nema...
Nevjeruj zenama koje lazu
MySpace
Myspace II

stigma is offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
pijem i plačem tiho dok niko ne gleda.. clusterchord Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika 30 14-11-2008 01:45 AM


All times are GMT +1. The time now is 05:57 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors