Biću malo težak...
...slobodno čitaj više puta... ..i sam to radim dok pišem...
I dobro je, i nije što si pitao!
Sama činjenica da se pitaš je svedočanstvo o interesovanju, želji za istraživanjem, što toplo pozdravljam!
Osim obaranja vrednosti evra, uplata školarine možda i ima smisla ako nastaviš sa potragom. To je jedina konstanta u bavljenju zvukom!
Dakle kada npr. Sting kaže: "Koristim to i to" , to ima smisla, ili nema, ali je tako i on je prodao toliko svih formata nosača zvuka, da mu se može da radi šta god hoće a mi da plačemo...!
Kao neko ko je na SAE, treba da odlično poznaješ
OBE platforme!
Ne znam za motive upisivanja, ali želim da verujem da je to zbog plana o kasnijem aktivnom bavljenju u muz.industriji (ili bar onome što (i ako nešto) ostane od nje) kada završiš.
Šta ćeš inače reći?!
-
Koristim Win i Steinberg ili OSX i PT (ili već neku tautologijsku kombinaciju)
jer sam tako pročitao na forumu?!?
To bi uplatu onih koji žele mir u kući onda činilo zaista nepromišljenom!
Dakle, muzička produkcija je grana menadžmenta u multimediji, a menadžment u svom korenu reči podrazumeva višegodišnje bavljenje materijom, te na osnovu toga emprijski stečeno iskustvo potrebno za donošenje odluka...!
Ako pravilno shvatiš, viđećeš da sam veoma dobronameran!
Poz'