Quote:
Originally Posted by Kefa
Poku?ao sam da ne komentari?em,ali ovo ?to Tuomas "radi" stvarno je bez veze.
Eto sada kada svi znamo na čemu između ostalog ti i tvoj bend svirate,i da shodno tom vrhunskum zvuku Kurzweil ne vrijedi ni pet para,na ?alost moramo konstatovati kako gosp. Jon Carin iako ima vjerovatno jednu od boljih svjetskih produkcija,svira na potpuno "amaterskom" instrumentu,koji uzgred pored vrhunskih instrumenata i svirača u bendu zvuči FANTASTIČNO.
Iskreno se nadam kako će svi sljedeći komentari iću u pravcu konstruktivnih rasprava,i unapređenja znanja o klavijaturama uop?te,a ne biti mjesto rasprava tipa"Bolji je Kurzweil od Korga,Korg od Rolanda i obratno".
Pozzz
|
Pardon Kefa,placene muzicare,da reklamiraju neki instrument ne komentarisemo. Jordan Rudes reklamira Kronosa,a poslusaj novi dream teather,cuces kako je cx3 iz kronosa jako losiji od pravog cx3.Skoro pa kao na trinity-u

. Da krzw je amaterski instrument za malo para,svidelo ti se to ili ne,i ja tu nimalo nisam kriv...