Quote:
Originally Posted by OFF
Odgovoricu rado na sva pitanja, posebno na napade koje ocekujem zbog rasporeda zvucnika, monitora, ergonomije i sl 
|
Pa dobro, ergonomija... oni rackovi su pokretni, naći ćeš im već najzgodniji položaj... Ali onu foru sa zvučnicima stvarno ne razumem

Čak i BM15 mi izgledaju postavljeni tako da ti gađaju u frizuru (možda je to do objektiva fotoaparata), a o UAMANAMA da ne govorim.
Kapiram da imaš problem sa dubinom osnove za stalke (BM15), pa stalci za Yamahe nemaju gde da se ture, ali smisli neku drugačiju osnovu za njih, nešto što neće biti "stopa", nego neke nogare koje mogu da idu oko osnove BM15 stalaka... I spusti ih ispod BM15, pa ih uglom usmeri ka ušima. Kako god, makar ti stativi malo "pevali" (mada Yamahe ionako nećeš šrafiti previše), samo da je simetrično.
Pozdrav,
Vasa