Rumski Forum

Rumski Forum (http://www.rumski.com/forum/index.php)
-   Audio Software (http://www.rumski.com/forum/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Nexus 3 (http://www.rumski.com/forum/showthread.php?t=49256)

spartakus 01-12-2019 11:14 AM

Nexus 3
 
https://www.youtube.com/watch?v=uqF0bHTyTDg

Igor 03-12-2019 10:32 AM

Re: Nexus 3
 
Da'l će ovo moći da se "gekne"? 8-)


U svakom slučaju, ako stavimo na stranu to što će prvi da ga svuku ovi što sada planiraju da nas izveste kako im je muka od novih VSTi igračaka jer ne znaju šta će ni sa ovima koje imaju,i te, neke, "slatka moja znaš šta imam da ti kažem" fore, super mi je što je konačno skalabilan, pa lepo može da se razvuče, a ne da, ionako ćorav, nabadam i pinculiram. :grin:



"Nexus" je s dvojkom dugo važio za polugotov, da ne kažem, gotov proizvod namenjen onima koji vole raskoš, a ne bi da ulaze u sintezu zvuka i sva ta ludila vezano za to.
I kao takav, nema šta, dugo je bio u vrhu.


E, a u međuvremenu se, kao što znate, desila ta kriza na Karibima, a pojavili su se "Serum" i "Spire", koji su egzotika samo takva. Ali drugačija. I zahtevnija...


Videćemo.

Ako budmo mogli da vidimo. :D

spartakus 04-12-2019 09:43 AM

Re: Nexus 3
 
Iskreno mene bune ti slotovi za presete previse svega(ali hajde),ja mislim da je VPS Avenger nalupao samare i serumu i spire,cist bezobrazluk cekaj pa to je ista kompanija kao i nexus zar ne.(Igore udario bih ti lajk ali nema tastera za zahvaljivanje vec neko vreme).

Igor 04-12-2019 11:26 AM

Re: Nexus 3
 
Quote:

Originally Posted by spartakus (Post 375867)
.(Igore udario bih ti lajk ali nema tastera za zahvaljivanje vec neko vreme).


Ja stvarno ne znam što je taj čika Diviner ufitiljio, pa moramo stalno da ga podsećamo i cimamo za ovakve sitnice. :grin:



Alo, Diviner, mani se optimizacija, održavanja i podmazivanja koda. Daj nam zahvalnica, daj nam partizanskih spomenica, i molim te, bar nama seniorima, udeli po koji orden za tapkanje. Vidiš da kriziramo. :shock:

Igor 08-12-2019 09:42 AM

Re: Nexus 3
 
Quote:

Originally Posted by spartakus (Post 375867)
ja mislim da je VPS Avenger nalupao samare i serumu i spire

Istina velika ko gastarbajterska kuća. :grin:

spartakus 08-12-2019 02:22 PM

Re: Nexus 3
 
Vps avenger je cist nepristojni bezobrazluk,pao sam na njegove arpove i engin za granularnu.

spartakus 08-12-2019 09:04 PM

Re: Nexus 3
 
https://www.youtube.com/watch?v=aMOBWSqhOkk

Igor 10-12-2019 06:09 AM

Re: Nexus 3
 
"But if you're lookin' for an alternative to Nexus, and you're looking for something that allows you to tweak the presets, alows you to have more synth oriented user experience, check out Avenger".

spartakus 10-12-2019 07:32 PM

Re: Nexus 3
 
Samo jos da izbace normalnu verziju Avengera ova zadnja ubija procesor jedva 2 instance hoce da rade u projektu(i to bez da nesto mnogo ulazis u automatizaciju do 10 kontroli max sve preko toga puca previse rastopi se zvuk):banghead::banghead:

Igor 10-12-2019 08:30 PM

Re: Nexus 3
 
A da nije dooooo... Tvoje friteze? :grin:


Mada tim nekim pojedinim VSTima, poput Avengera i novog Omnija, imam osećaj, Corei15 da daš i 256GB RAM-a opet bi bilo malo.


All times are GMT +1. The time now is 03:04 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors